Юнаки та дівчата, якщо ви хочете стати слідчими, кіберполіцейськими, працівниками оперативних підрозділів Національної поліції України, дільничними офіцерами поліції, кінологами, психологами, працювати в секторі превенції, дозвільної системи, безпеки дорожнього руху та в інших підрозділах, вступайте до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Харківський національний університет внутрішніх справ — це:

висока якість навчання;

сучасна матеріально-технічна база;

надійний соціальний захист поліцейського:

безкоштовне державне забезпечення форменим одягом, харчуванням, медичною допомогою та лікуванням у відомчих закладах охорони здоров’я;

гарантія працевлаштування;

гідна заробітна плата;

житлове забезпечення: компенсація за найм житла; отримання власного житла на умовах фінансового лізингу.

Після другого року навчання курсанти працюватимуть у практичних підрозділах Національної поліції України (заробітна плата до 15 тисяч грн), а кращі студенти можуть стати курсантами.

Наша адреса: просп. Льва Ландау, 27, м. Харків.

Приймальна комісія: тел. (057) 73-98-300,

(097) 680-13-53, (057) 73-98-800