На кафедрі соціології та психології відбулася презентація навчального посібника «Психологія розвитку», який підготовлений доцентом кафедри соціології та психології факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ Юрієм Александровим.

У посібнику розгорнуто представлений аналіз психологічних проблем онтогенезу людини від зародження до старості, розглянуто загальні положення психології розвитку, основні проблеми дитячої, підліткової та юнацької психології, а також питання, що стосуються розвитку дорослої та старіючої людини.

Представлений лекційний курс дасть змогу зорієнтуватись у широкому колі психологічної літератури, розширить інформаційне поле читача. Видання призначено для широкого кола, але в першу чергу для студентів та викладачів навчальних закладів.

Частину примірників навчального посібника «Психологія розвитку» Юрій Васильович передав до бібліотеки університету.