Зі слухачами Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ на базі Головного управління Національної поліції в Сумській області проведено бінарне заняття. Його провели заступник начальника відділу служби 102 УОАЗОР ГУНП в Сумській області капітан поліції Ярослав Шабал та викладач центру Микола Лук’янов. Заняття на тему «Порядок прийому та розгляду звернень, які надійшли до органів Національної поліції, у тому числі від дітей» відбулося у рамка вивчення предмету «Застосування дільничним офіцером поліції законодавства України щодо реагування на звернення громадян».

Слухачам розповіли про те, як поєднується інформація про вчинення правопорушень або злочинів, що надійшла до колл-центру лінії 102, з роботою дільничних інспекторів поліції та громадськістю. Вони дізналися про те, які рішення можуть прийматися працівниками поліції, які взаємодіють з громадськістю, та про етапи процесу прийняття рішень по зверненням громадян.

«Академія поліції», м. Суми