З метою сприяння працевлаштуванню cтудентів та курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека», деканом факультету № 6 Олегом Синєгубовим, заступником декана факультету № 6 Оксаною Брусаковою та деканом факультету № 4 В’ячеславом Марковим було організовано зустріч з начальником Слобожанського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України Валерієм Березою.

Під час зустрічі Валерій Володимирович розповів студентам та курсантам про важливість боротьби Національної поліції України з кіберзлочинністю, про основні види правопорушень у сфері кіберпростору, про способи та методи їх виявлення, запобігання, фіксації тощо.

Також Валерій Володимирович ознайомив молодь з порядком добору та оформлення на службу до очолюваного ним підрозділу, з умовами технічного оснащення, праці, соціального забезпечення.

Між представниками університету та начальником Слобожанського управління кіберполіції було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю щодо проведення занять для курсантів університету у практичних підрозділах, бінарних занять за участю працівників Слобожанського управління кіберполіції та проходження практики.