Інститутом післядипломної освіти та відділом соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ для слухачів короткострокових курсів підвищення кваліфікації – працівників керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти системи МВС України було організовано екскурсію по університету.

Працівник музею Сергій Перцов та доцент кафедри українознавства факультету № 2 Станіслав Іванов ознайомили слухачів курсів із визначними пам’ятками м. Харкова, головними віхами становлення правоохоронної системи на Харківщині та сучасністю Харківського національного університету внутрішніх справ.