У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся концерт художньої самодіяльності, який організувала кафедра іноземних мов. Підвищення рівня знань іноземних мов є одним з пріоритетних напрямків діяльності вищого навчального закладу, визначених його колективом.

У заході взяли участь курсанти всіх факультетів університету та навчально-наукового інституту. Учасники концерту не тільки продемонстрували блискучі знання іноземної мови, але й неабиякий артистизм. Вони співали  англійською, французькою та німецькою мовами, танцювали, розігрували сценки, розповідали гуморески, майстерно грали на різних музичних інструментах: електрогітарі, саксофоні та навіть на бандурі.

Захід пройшов у теплій, творчій атмосфері. Юнаки та дівчата, які були присутні в залі, жваво реагували на виступи своїх друзів та однокурсників, і отримали величезне задоволення від концерту.