В університеті відбувся творчий вечір, присвячений Дню Святого Валентина – свята всіх закоханих. Курсанти та студенти усіх факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ підготували творчі виступи. Усіх присутніх привітав ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.

День закоханих – одне з найпопулярніших свят. Воно об’єднує людей різних національностей і країн, тому що коханню не потрібна мова, його відчувають серцем. Найкращим виявленням світлого, романтичного та ніжного почуття є творчість. Тож саме за допомогою танцю, музики та вокалу  юнаки та дівчата ділилися з оточуючими своїми почуттями, розповідаючи про чисте, неосяжне і вічне, як світ, кохання. Під час концерту виконувалися вокальні, вокально-хореографічні композиції «Як жити без тебе?», «Дивна квітка», «Ніч яка місячна», «Одна калина», «Кохання», танцювальні номери.