Старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Сергієнко взяв участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії», організованому Харківським обласним Центром зайнятості у м. Лозова.

У міському палаці культури зібралися близько 1250 учнів 9–11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, навчально-виховних комплексів Лозівщини. Представник університету розповів молоді про спеціальності та умови вступу до вишу, надав контактну інформацію Головного управління Національної поліції в Харківській області для звернення щодо оформлення особових справ кандидатів на навчання, ознайомив з перспективами та перевагами працевлаштування, з особливостями організації освітнього процесу, дозвілля, побутових умов. Також представник університету запросив молодь на День відкритих дверей, який відбудеться 22 лютого, початок об 11.00.