Заступник декана  факультету № 6 Оксана Брусакова та професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна, разом із студенткою 3 курсу Юлією Малиш та курсанткою факультету № 2 Наталією Расторгуєвою взяли участь у Харківському регіональному форумі “Beauty in science / Women in optics”. Захід був присвячений Міжнародному дню жінок та дівчат у науці, який щорічно відзначається 11 лютого. Програмою форуму було передбачено зустріч з жінками-вченими міста Харкова, огляд актуальних спеціальностей. Також під час форуму можна було дізнатися інформацію про студентські чаптери, закордонні стажування, наукові конференції та форуми, а також про те, як їх шукати.

Форум проходив за підтримки Міжнародної організації OSA Foundation від Міжнародного оптичного товариства OSA  та Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б.І. Вєркіна Національної академії наук України.