Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження курсантів та студентів, які здобули перемоги у спортивних змаганнях. Так, у Харкові пройшов Відкритий кубок Харківської області з греплінгу. За командний кубок боролися понад 300 спортсменів  з різних міст України – Дніпра, Полтави, Сум, Тростянця, Ахтирки, Лозової, Змійова. У змаганнях взяли участь курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ, які завоювали призові місця:

- рядовий поліції курсант факультету № 1 Артем Новіков посів перші місця в розділах греплінг та греплінг гі серед юнаків  2000–2001 року народження своєї вагової категорії;

- рядовий поліції курсант факультету № 1 Анатолій Єгіазарян посів перші місця в розділах фул і греплінг серед юнаків 1999 та старших своєї вагової категорії;

- рядовий поліції курсант факультету № 3 Еміль Ібрагімов посів ІІ місце в розділі греплінг серед юнаків 2000–2001 року народження та І місце серед чоловіків у розділі греплінг своєї вагової категорії;

- рядовий поліції курсант факультету № 2 Богдан Воронін  посів ІІІ місце в розділі греплінг та ІІ місце в розділі фул серед юнаків 2000–2001 року народження своєї вагової категорії;

- студент 1 курсу  факультету № 6 Єгор Харітонов посів ІІІ місце в розділі греплінг серед юнаків 2001 року народження своєї вагової категорії.

У загальному заліку команда Харківського національного університету внутрішніх справ посіла ІІІ місце.

У змаганнях чемпіонату Харківської області з французького боксу «Сават», в якому взяли участь понад 200 учасників спортивних клубів Харкова, рядовий поліції курсант факультету № 2 Аліна Андрущенко посіла ІІ місце.

Не залишилися без нагород спортсмени університету, які взяли участь у змаганнях першого етапу Кубку України з таїландського боксу в м. Одеса. Рядовий поліції курсант факультету № 2 Поліна Громницька посіла ІІ місце серед жінок у  своїй  вагової категорії,  рядовий поліції курсант факультету № 3 Дмитро Шевченко також посів ІІ місце серед чоловіків  у своїй ваговій категорії.

Поздоровив спортсменів та побажав їм нових досягнень і перемог ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Також Валерій Васильович вручив Подяку курсанту групи Ф-4-302 Анатолію Волкову за старанне відношення до проходження практики та проявлену наполегливість щодо оволодіння новими знаннями та навичками, практичну допомогу у виявленні, розкритті та припиненні кримінальних правопорушень за підписом начальника Немишлянського відділу поліції ГУНП в Харківській області підполковника поліції Олександра Козленка.