Викладачі кафедри економіки та фінансів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Роман Кобко та Гліб Федоров провели бінарне заняття разом із представниками Страхової Групи PZU з навчальної дисципліни «Страхування» для студентів, які навчаються за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» (фінансова безпека та фінансові розслідування). Під час заняття студенти дізналися про еволюцію світового страхового ринку та про сучасні тенденції страхування в Україні, а також цікаві факти щодо діяльності Страхової Групи PZU в Україні.

Під час заняття було проаналізовано критерії складання національних рейтингів страхових компаній, які дозволяють виявити найбільш сильних. Для клієнтів така інформація є вкрай важливою, адже допомагає убезпечити себе у виборі надійного страховика. Такі заняття із залученням фахівців-практиків допомагають майбутнім фінансистам набувати нових знань з обраної спеціальності.