Представники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Шульгін, Дар’я Балаш, Юлія Малиш разом із заступником декана факультету Оксаною Брусаковою відвідали гімназію № 152 м. Харкова, де провели профорієнтаційні зустрічі з учнями 11 класів.

Працівники вишу роз’яснили школярам правила вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, розповіли про факультети та спеціальності та зазначили, що в університеті діють підготовчі курси, є дистанційна форма підготовки до ЗНО, військова кафедра, закінчивши яку можна отримати військову спеціальність та звання «молодший лейтенант запасу». Також для старшокласників було проведено практичні заняття з правил поведінки в екстремальних умовах.