Бінарне заняття за участі представників Харківського науково- дослідного інституту судових експертиз ім. Заслуженого професора M.С. Бокаріуса було проведено для слухачів курсів підвищення кваліфікації працівників керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти.

Слухачі були ознайомлені зі специфікою дослідження та визначення наркотичних засобів і психотропних речовин (завідувач сектору фізичних, хімічних та біологічних досліджень лабораторії криміналістичних досліджень Зарубіна М. В.); розкриття дорожньо-транспортних пригод (старший науковий співробітник лабораторії інженерно-транспортних досліджень Варлахов В. О.); незаконного обігу зброї та вибухових речовин (провідний науковий співробітник лабораторії криміналістичних досліджень Коломійцев О. В.); скоєння злочинів з використанням сучасних електронних засобів та роботи експертів у цьому напрямі (завідуючий лабораторії комп’ютерно-технічних, телекомунікаційних досліджень та досліджень відео-звукозапису Можаєв М.О.).