У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжують роботу короткострокові курси підвищення кваліфікації.  Відбувся четвертий  заїзд працівників керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти.

Слухачів курсів привітав перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, який націлив слухачів на ретельне опрацювання актуальних аспектів діяльності кримінальної поліції.

Цього ж дня зі слухачами курсів зустрілися та прочитали лекції заступник начальника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України підполковник поліції Ярослав Красьоха, заступник директора Департаменту стратегічних розслідувань полковник поліції Віталій Мацак, заступник начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми полковник поліції Олег Рикун.