З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Крут бібліотекою університету сумісно з відділом соціально-гуманітарної роботи та Харківською обласною бібліотекою проведено урок пам’яті для першокурсників «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року».

Першокурсники університету за допомогою відео- та фотоматеріалів більше дізнавалися про бій, який стався під Крутами, про відвагу та самопожертву  молодих хлопців, які рішуче відстоювали право українського народу жити у вільній державі.

Під час заходу бібліотека університету отримала в дарунок від Харківської обласної бібліотеки  методико-бібліографічні матеріали «Бій під Крутами – подвиг в ім’я України». Молодь також ознайомилася з книжково-ілюстративною експозицією університету «Жертовний шлях до мрії».

Після завершення уроку пам’яті присутні хвилиною мовчання вшанували безсмертний подвиг загиблих героїв, які для багатьох поколінь українців стали прикладом відваги, сили духу та патріотизму в ім’я свободи.