"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

 

Керівництвом Харківського національного університету внутрішніх справ придбано поліграф українського виробництва «RUBICON» та крісло поліграфолога «POLIGRAPH-SYSTEM». Нову техніку передав університету виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів (ВАП) Володимир Ведмідь.

Перший проректор навчального закладу підполковник поліції Дмитро Швець підкреслив важливість здобуття навичок роботи з поліграфом для використання його можливостей у формуванні доказової бази, здійсненні пошуку речових доказів тощо. Поліграф буде використаний в освітньому процесі. Курсанти матимуть змогу ознайомитися зі специфікою його роботи та можливостями використання в практичній діяльності працівника поліції.

У центрі корекційної та психодіагностичної діяльності університету було проведено кілька демонстраційних тестів, що довели надійність роботи техніки. Учасники тестів особисто переконались, що організм людини дуже активно реагує на значимі стимули, в тому числі й під час повідомлення неправдивої інформації.

ВЗГ ХНУВС