Завідувачем  кафедри  кримінального  процесу та організації досудового слідства Харківського національного університету внутрішніх справ Олександром Юхно разом із магістрами першого року навчання факультету № 1 та за участі начальника відділу криміналістичного забезпечення Слідчого управління ГУНП в Харківській області майора поліції Богдана Бурбело було проведено бінарне заняття на тему «Порядок створення та організація діяльності слідчих груп і слідчо-оперативних груп»  з навчальної дисципліни «Взаємодія слідчого з іншими органами і підрозділами».

Під час заняття Богдан Анатолійович розповів курсантам про діяльність очолюваної ним служби, яку з недавнього часу відокремлено від НДЕКЦ МВС України з метою надання практичної та методичної допомоги слідчим під час огляду місця події. Було розглянуто порядок залучення таких спеціалістів та роботи в складі слідчо-оперативних груп під час огляду місця події окремих видів злочинів, а також обговорено найбільш поширені питання, які виникають під час роботи слідчо-оператвних груп, та шляхи їх вирішення в правозастосовній діяльності.