Завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Владислав Шендрик та професор кафедри ОРД та РЗ доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Микола Стащак взяли участь у публічній дискусії  «НАБУ, САП, АРМА – досягнення та виклики в роботі». Цей захід пройшов в м.Харків під егідою Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників  України».

Представники територіальних управлінь Національного антикорупційного бюро, прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури під час жвавої дискусії повідомили про досягнення та межі компетенції НАБУ, результати діяльності САП. Були розглянуті проблеми інституційного становлення та організаційні засади діяльності Агентства з розшуку та менеджменту активів та Антикорупційного суду.