Викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Харківського національного університету внутрішніх справ Раїса Балац провела бінарне заняття у навчальній групі Ф1-403 четвертого курсу з дисципліни «Прийняття рішень у кримінальному провадженні» за участю старшого слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту Слідчого Управління ГУНП в Харківскій області майора поліції Констянтина Коломойця.

Розглянуто специфіку розслідування злочинів, вчинених у сфері транспорту, особливості проведення окремих слідчих (розшукових) дій, проблемні питання під час розслідування цієї категорії злочинів та шляхи їх вирішення слідчими.