В Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ в рамках дисципліни «Відпрацювання здобутих практичних навичок патрульного поліцейського під час проходження рольових ігор» за участю викладачів інституту Олександра Мірошка, Сергія Захарченка, Вікторії Єременко слухачам  первинної професійної підготовки було запропоновано проходження різних сценаріїв.

Зокрема, слухачам продемонстрували практичні навички щодо дій поліцейського під час бійки з нанесенням тілесних ушкоджень. Увага слухачів зверталася на знання нормативної бази, правових підстав застосування спеціальних засобів, зброї, надання першої домедичної допомоги та тактичних дій у різних екстремальних ситуаціях.