Тимчасово виконуючий обов'язки начальника управління – начальника першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України майор поліції Станіслав Самойлов провів зустріч з курсантами 1 курсу факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ за участі декана факультету підполковника поліції В’ячеслава Маркова.

Станіслав Вадимович поспілкувався з молоддю факультету, розповів про види злочинів, до розслідування яких залучаються працівники кіберполіції, про алгоритм розслідування кіберзлочинів, про кібератаки, що були попереджені за участі працівників кіберполіції, про критерії оцінювання якості роботи української кіберполіції та їх закордонних колег, ознайомив з переліком знань та навичок, необхідних для роботи в кіберполіції.

Під час зустрічі представник Департаменту кіберполіції перевірив знання курсантів з професійної термінології та розуміння ними алгоритму вчинення кібератак та шахрайських дій з використанням інформаційних технологій, а також відповів на запитання.

Обговорювалися й напрями подальшої взаємодії Департаменту кіберполіції НПУ та навчально-тренувального центру протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпостору університету, учасниками якого є курсанти факультету № 4.