У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжують роботу короткострокові курси підвищення кваліфікації.  Відбувся новий заїзд працівників керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти. Після реєстрації до слухачів курсів звернувся ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. На зустрічі також були присутні перший проректор підполковник поліції Дмитро Швець, проректори університету Михайло Бурдін та Олександр Бакумов.

Програма курсів розрахована на п’ять навчальних днів та передбачає розгляд актуальних аспектів діяльності кримінальної поліції Національної поліції України, таких, як першочергові оперативно-розшукові заходи та слідчі дії після вчинення особливо тяжких злочинів, взаємодія між правоохоронними органами у розкритті злочинів, внутрішньовідомча координація роботи підрозділів Національної поліції України, інформаційно-аналітичне супроводження розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів підрозділами оперативно-технічних заходів, залучення можливостей підрозділів оперативно-технічних заходів щодо застосування комплексу «Cellebrite UFED», методи і способи документування цифрових доказів, правила виявлення, вилучення та огляду електронно-обчислювальної техніки.

До проведення занять залучені керівники та представники департаментів кримінального блоку Національної поліції України. Вже сьогодні заняття провели заступник директора Департаменту стратегічних розслідувань полковник поліції Віталій Мацак та заступник начальника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України підполковник поліції Ярослав Красьоха.

Наприкінці курсів усі слухачі пройдуть тестування за результатами якого отримають відповідні сертифікати.