У Міністерстві юстиції України (м. Київ) відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2018», серед яких був і представник Харківського національного університету внутрішніх справ провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Володимир Чумак.

Конкурс проводився Міністерством юстиції України та Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Інституту політико-правових та релігійних досліджень, органів державної влади, професійних та громадських об’єднань правників, адвокатських об’єднань та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя».

Мета конкурсу – сприяти підвищенню кваліфікації та професійного росту молодих юристів, престижу їх праці; сумлінному виконанню молодими юристами службових обов’язків; удосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності та творчості; підвищенню якості системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації правників; розширенню участі правничої молоді у науково-дослідній роботі; утвердженню поваги до права через довіру до правників.

Конкурс проводився за наступними номінаціями: молодий державний службовець; молодий виконавець (державний та приватний); молодий адвокат; молодий помічник адвоката; молодий науковець; молодий юрисконсульт; молодий правник громадський діяч; молодий працівник судової системи; молодий нотаріус.

За рішенням членів експертної ради конкурсу представник Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Чумак став переможцем у номінації «Молодий науковець» й отримав диплом та цінні подарунки.

Молодих правників України вітали та вручали їм нагороди почесні гості та члени експертної ради конкурсу – перший Президент України Леонід Кравчук, заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило, Голова Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України Євген Которобай, заступник директора Департаменту – начальник управління державного майна Департаменту державного майна та ресурсів МВС України Фархад Фархадов, проректор Європейського університету Андрій Бутенко та інші.