Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом начальника факультету В’ячеслава Маркова взяли участь у наведенні порядку території, на якій ведеться будівництво православного храму священномученика Валентина.

Прототипом храму, висота якого після завершення будівництва сягне 43 м, є храм Воскресіння Христового, що розташований на Червоній скалі у кримському Форосі.

Після надання допомоги в упорядкуванні прилеглої до храму території, курсанти відвідали нижній храм, в якому вже зараз ведуться богослужіння.

Микола Букін – колишній проректор Харківського національного університету внутрішніх справ, а на теперішній час викладач Харківської Духовної семінарії Іоанна Богослова, подякував представникам університету за надану допомогу.

За переконанням начальника факультету університету В’ячеслава Маркова, «духовність є невід’ємною складовою життя людини».