Рядовий міліції, контролер контрольно-пропускного пункту комендатури відділу організації служби Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Батрак виборола ІІІ місце у ХІІ літній Універсіаді України з легкої атлетики, яка проходила у м. Харкові, у бігу на дистанції 1500 м.

Під час засідання Вченої ради ректор університету Сергій Гусаров подякував Наталії Батрак за особистий внесок у спортивний розвиток університету.

Наталія є майстром спорту України з легкої атлетики, членом національної збірної України з легкої атлетики. За її плечима не одне серйозне спортивне досягнення. Вона – чемпіонка України з кросу 8000 м (березень 2014); посіла ІІ місце у Кубку України з легкої атлетики на дистанції 3000 м (червень 2014 р.); чемпіонка України з марафону на дистанції 21 км (жовтень 2014 р.).

Наразі Наталя Батрак готується до участі у чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбудеться  у червні поточного року.