61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася першість університету з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь команди курсантів та студентів факультетів університету. Чоловіки піднімали гирі вагою 24 кг,  жінки – вагою 8–16 кг. Серед команд гирьовиків найкращі результати продемонструвала команда курсантів факультету № 2, ІІ місце посіла команда факультету № 6, ІІІ місце – команда факультету № 3, IV  місце - команда факультету № 1, V  місце - команда факультету № 4.  Переможців у командному та особистому заліку було відзначено нагородами. Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав переможців та учасників змагань.