У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась ХХІІ науково-практична конференція курсантів і студентів «Актуальні проблеми сучасної науки і правоохоронної діяльності». Ця конференція вже стала традиційною для курсантів і студентів університету, які лише починають торувати власний шлях у науку.

Відкрив конференцію перший проректор університету, доктор юридичних наук, професор Олександр Головко. Він зазначив, що університет, як науковий заклад, зобов’язаний поєднувати освітянську і наукову діяльність, адже без науки освітній заклад не має майбутнього. Звертаючись до молоді, Олександр Головко побажав їм успіхів і творчого натхнення.

По закінченні наукового заходу доповідачі отримали сертифікати учасника конференції та збірник тез.

Конференція проходила у рамках Всеукраїнського фестивалю науки та з нагоди відзначення професійного свята працівників наукової сфери.