Відбулося нагородження курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, які взяли участь у змаганнях з різних видів спорту.

У чемпіонаті Харківської області з гирьового спорту спортсмени університету посіли такі призові місця:

• у ваговій категорії 63 кг І місце посіла курсант 2 курсу факультету № 1 Наталія Расторгуєва;
  • у ваговій категорії понад 68 кг ІІ місце посіла курсант 2 курсу факультету № 2  Альона Килипко;
  • у ваговій категорії 78 кг ІІ місце посів курсант 1 курсу факультету № 3  Роман Дзісь;
  • у ваговій категорії 85 кг ІІ місце посів курсант 2 курсу факультету № 2 Олександр Нежмаков;
  • у ваговій категорії 85 кг І місце посів курсант 1 курсу факультету № 2 Денис Катюха;
  • у ваговій категорії понад 85 кг І місце посів курсант 3 курсу факультету № 1 Ростислав Кислюк;
  • у ваговій категорії понад 85 кг 3 місце посів курсант 1 курсу факультету № 3 Євген Таранський.

У чемпіонаті Харківської області з шашок курсант 3 курсу факультету № 4 Єлизавета Бєляєва посіла І місце. Цей турнір є відбірковим до Чемпіонату України, який відбудеться у березні 2019 року.

Нагороди спортсменам вручив перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, який від імені ректора генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка поздоровив курсантів з перемогами та побажав нових спортивних здобутків.