У рамках проекту «Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України» між керівництвом Харківського національного університету внутрішніх справ та керівництвом регіонального представництва у м. Харків Консультативної місії ЄС в Україні досягнуто домовленості щодо проведення тренінгів з питань взаємодії поліції з населенням для слухачів магістратури факультету № 3.

Тренінги розпочалися 18 жовтня й триватимуть до 26 жовтня 2018 року. Їх проводить радник/тренер КМЄС з питань роботи поліції з громадськістю Пітер Вілсон. Під час тренінгу будуть розглянуті наступні аспекти: стан взаємодії поліції з громадськістю в Україні, робота консультативних груп з числа громадян, вирішення проблем, прийняття рішень, керівництво та управління, тім-білдінг та групове вирішення проблем, самомотивація, планування, ефективна комунікація, питання етичної поведінки тощо.