В Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали двотижневе навчання на курсах підвищення кваліфікації працівники Національної поліції України за напрямками «Кримінальна поліція», «Патрульна поліція» та «Інформаційно-аналітична підтримка».

Зі слухачами курсів зустрілися перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та проректор Михайло Бурдін. Вони підкреслили, що під час навчання головним є отримання якісної освіти, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку. Перший проректор університету зазначив, що в університеті створено належні умови для навчання, самопідготовки, для занять спортом та відпочинку.