Курсанти факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із кураторами доцентом кафедри трудового та господарського права Оленою Чорноус та старшим викладачем кафедри українознавства Інною Голопич відвідали з екскурсією Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи.

Курсанти прослухали змістовну лекцію з судової експертизи та дізналися про її провідну роль серед усіх форм застосування спеціальних знань. Під час лекції розглядалися питання, пов’язані з життям та здоров’ям людини. Після лекції курсанти разом із кураторами груп відвідали морг й були присутні на розтині. Майбутні поліцейські усвідомили важливість та значимість судової експертизи, яка забезпечує здобуття нових і перевірку вже наявних доказів; дозволяє залучати до процесу доказування фактичні дані, які для органолептичного (тобто чуттєво-суб'єктивного: за запахом, смаком, тактильним відчуттям) сприйняття і дослідження особами, які здійснюють це доказування, є недоступними; надає можливість перевірити достовірність фактів, установлених органолептичними засобами; дозволяє за матеріальними відображеннями вирішувати проблему ототожнення людей та матеріальних об'єктів тощо.