Провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Федосова відвідала Харківську загальноосвітню школу № 40 міста Харкова.

Вона ознайомила учнів випускних класів з історією університету, його досягненнями, структурою, напрямами підготовки та спеціальностями, матеріально-технічною базою. Крім цього, Олена Федосова надала вичерпну інформацію про особливості підготовки до вступу в університет, умови навчання, проживання, побуту та дозвілля курсантів і студентів.

У рамках зустрічі юнаки і дівчата також переглянули відеофільм про вищий навчальний заклад та отримали рекламно-іміджеву продукцію Харківського національного університету внутрішніх справ.