У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся щорічний конкурс ораторської майстерності «Цицероній – 2015». Справжнє мистецтво красивого і переконливого мовлення продемонстрували 32 учасники – представники різних курсів і факультетів. Тематика доповідей була вільною, тому учасники висвітлювали широкий спектр моральних та етичних проблем сучасного суспільства.

До суддівського складу увійшли: начальник відділу міжнародних зв’язків підполковник міліції Станіслав Осятинський, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції підполковник міліції Ніна Грищенко, старший викладач кафедри українознавства Інна Голопич, старший викладач кафедри теорії та історії держави і права капітан міліції Іван Кріцак.

Окрім загальної оцінки виступу конкурсантів судді звертали увагу на повноту розкриття теми доповіді, жестикуляцію доповідача та вміння виступати перед великою аудиторією.

У результаті запеклої боротьби та жвавих дискусій переможницею цьогорічного конкурсу стала курсант 2-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Катерина Чухно.