У Харкові відбувся Відкритий чемпіонат Нацгвардії України з кікбоксингу W.P.K.A. Серед його учасників були також і представники Харківського національного університету внутрішніх справ, які достойно представили вищий навчальний заклад, виборовши п’ять призових місць.

Перші місця у різних вагових категоріях посіли: курсант 1-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Юрій Гриненко,  курсант 2-го курсу цього ж інституту Ігор Харченко і курсант 2-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Владислав Смирний.

Другі місця вибороли курсанти 2-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Єгор Меркулов і курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Денис Рибалко.