У Дніпропетровську відбувся чемпіонат України з аматорського кікбоксингу ВТКА серед дорослих. У змаганнях брали участь як чоловіки, так і жінки. Чемпіонат став «врожайним» на медалі для спортсменів Харківського національного університету внутрішніх справ. Сім призових місць посіли представники університету у різних версіях та вагових категоріях.

Заступник начальника курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів  слідства Сергій Краснокутський  посів ІІІ місце за версією лоу-кік, курсант 2-го курсу цього ж факультету Олексій Сабуров також посів ІІІ місце за версією лоу-кік і ІІІ місце за версією К-1, курсант 2-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Тарас Прудкий зайняв І місце за версією лоу-кік і ІІ місце за версією К-1, викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Руслан Кушніренко виборов два перших місця у версіях лоу-кік і К-1.