Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Законів України "Про освіту" та "Про вищу освіту" оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників:

ПО СУМСЬКІЙ ФІЛІЇ

Заступник директора філії                                                               1

по кафедрі юридичних дисциплін

Старший викладач

по кафедрі гуманітарних дисциплін

Старший викладач

1,9

по кафедрі соціально-економічних дисциплін

1,2

0,6

У конкурсі мають право брати участь особи, які мають повну вищу освіту і за своїми професійно-кваліфікаційними якостями відповідають вимогам, установленим до науково-педагогічних працівників законами України "Про освіту", "Про вищу освіту", умовам оголошеного конкурсу та Порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Харківського національного університету внутрішніх справ (далі – Порядок).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто до відділення кадрового забезпечення Сумської філії ХНУВС (або надсилають поштою)  заяву про допуск до участі в конкурсі, написану власноруч та документи, зазначені у Порядку.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Контактні телефони (0542) 33-03-18.

Адреса: м. Суми, вул. Миру, 24, відділення кадрового забезпечення, кабінет № 212.

Конкурсна комісія