Керівництво Харківського національного університету внутрішніх справ провело зустріч з абітурієнтами вишу та їх батьками. До присутніх звернулися перший проректор університету Дмитро Швець, проректори навчального закладу Михайло Бурдін, Анатолій Клочко та відповідальний секретар приймальної комісії Леонід Могілевський. Вони відповіли на запитання абітурієнтів та батьків і побажали успіху майбутнім поліцейським під час вступної кампанії.

Цього дня також відбулася консультація для абітурієнтів щодо складання іспиту з фізичної  підготовленості. Юнаки та дівчата мають виконати комплексну силову вправу та пробігти 100 м і 1000 м. Слід зазначити, що цього року нормативи складання фізичних випробувань однакові як для юнаків, так і для дівчат. Консультацію провели викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки під керівництвом завідувача кафедри Олександра Моргунова.