Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com

Першими дипломи Харківського національного університету внутрішніх справ отримали відмінники навчання. Зі словами вітання та настановами документи вручили ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариса Карпова.

Вітаючи випускників із знаменною подією у житті, Валерій Васильович побажав їм гідно застосовувати отримані знання на практиці, бути хорошими фахівцями і постійно вчитися. Багато хто з випускників у майбутньому обирають для себе професію правоохоронця. Валерій Васильович побажав їм «завжди залишатися на боці Закону, виявляти високу правову культуру та пам’ятати все, чому їх навчили у виші».

Від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної випускників привітала директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариса Карпова: «Успіхів вам у здійсненні всіх ваших мрій, щастя, здоров’я, натхнення,   високих цілей та амбітних планів задля рідної Харківщини та нашої України!».

Від науково-педагогічного складу університету зі словами настанов до молоді звернувся завідувач кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Юрій Жорнокуй.

Анастасія Холдоєнко від усіх студентів-випускників подякувала колективу університету за отримані якісні знання, за турботливе та уважне ставлення до молоді та зазначила, що роки навчання в університеті випускники пам’ятатимуть, як одні з найкращих у своєму житті.

Урочисті заходи завершилися показовими виступами курсантів, яких було підготовлено кафедрою спеціальної фізичної підготовки, а також духового оркестру та художньої самодіяльності.

Усі присутні мали можливість оглянути розташовану на плацу бойову та спеціальну техніку, зразки зброї Національної поліції України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби, а також спеціальне обладнання, надане Харківським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.