Харківський національний університет під егідою Кримінологічної асоціації України випустив у світ Вісник Кримінологічної асоціації України № 1 (9) за 2015 рік, в якому висвітлюється широке коло наукових кримінологічних та кримінально-правових питань, актуальних проблем боротьби зі злочинністю, удосконалення національного кримінального законодавства, правового регулювання,  інформаційно-аналітичного та організаційно-управлінського забезпечення протидії злочинності в Україні тощо.

Представники Кримінологічної асоціації України запрошують до плідної співпраці науковців, правоохоронців-практиків, здобувачів, ад’юнктів, аспірантів, слухачів, курсантів та студентів, а також усіх, хто цікавиться проблемами реформування кримінальної юстиції. Вихід у світ чергового номеру збірника наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» – у червні цього року.

Офіційний веб-сайт Вісника www.visnikkau.org.

E-mail: [email protected].