Відбулись урочисті заходи, присвячені останньому дзвонику та врученню атестатів про загальну середню освіту 65 випускникам ліцею «Правоохоронець». Більшість із них обирають професію поліцейського, тож після закінчення навчального закладу продовжуватимуть своє навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. На святі були присутні проректор ХНУВС Анатолій Клочко, заступник начальника відділу кадрів ГУНП в Харківській області підполковник поліції Андрій Матвієнко, керівництво ліцею, випускники та їх рідні.

Традиційно покладанням квітів випускники вшанували пам'ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків. Юнаки усі разом промовили Обіцянку ліцеїста та попрощались із Прапором навчального закладу.

Із закінченням навчання від імені ректора ХНУВС генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка ліцеїстів привітав проректор навчального закладу Анатолій Клочко.

Випускників також привітали оркестр та курсантський підрозділ барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ.