У Харківському національному університеті внутрішніх справ із особовим складом добового наряду було проведено практичне заняття з питань дотримання та забезпечення пожежної безпеки в університеті.

Під час заняття курсантам було продемонстровано пожежні інструменти та інші засоби пожежогасіння. За допомогою вогнегасників курсанти мали загасити умовний осередок полум’я та прокласти рукавну лінію для гасіння пожежі. З цим завданням юнаки та дівчата впоралися успішно.

Заняття провели працівники відділу організації служби, зокрема старший інспектор відділу організації служби капітан міліції Олександр Коношенко та працівники групи протипожежної безпеки відділу матеріального забезпечення – старший інспектор майор міліції Віталій Креньов та інспектор капітан міліції Сергій Безсалов.