Кафедра соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ провела для студентів круглий стіл на тему «Формування організаційно-економічного механізму залучення інвестицій до регіону». До студентів-гуртківців звернулася завідувач кафедри Олена Лук’янихіна, яка підкреслила актуальність обраної теми й надала слово для основної доповіді студентці 4 курсу Анастасії Левченко. Також із співдоповідями виступили студенти Неля Чмиркова, Анна Сімашова, Євгенія Зимогляд, Олена Кузьмик.

В обговоренні актуальних питань наукового заходу також взяли участь завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Олена Лук’янихіна, професор цієї ж кафедри В’ячеслав Васенко, викладач Світлана Петровська, студенти 1, 2 та 4 курсів філії.

Наприкінці засідання професор кафедри соціально-економічних дисциплін В’ячеслав Васенко підбив підсумки, зазначивши, що процедура залучення інвестицій в економіку регіону через удосконалення організаційно-правової складової відповідного механізму, матиме позитивний ефект для розвитку регіону.

Сумська філія ХНУВС