Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ долучився до Всеукраїнського дня довкілля. Озброївшись мітлами, лопатами та миючими засобами, весь колектив університету разом зі слухачами, курсантами та студентами зібрався разом, щоб навести чистоту й порядок на території навчального закладу та на своїх робочих місцях. До колективу звернувся ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він зазначив, що проведення цього заходу навесні – давня і добра традиція. Прибратися у своєму домі, навести лад на навколишній території, прибрати сміття – це ознака культури, вихованості, небайдужості та високої громадянської свідомості кожного українця та побажав усім успіхів і наснаги у добрій справі.

Велика увага керівництвом навчального закладу приділяється озелененню території – висаджено дерева, кущі, квіти й ця робота продовжуватиметься й надалі. Вже стало доброю традицією, що навесні кожний факультет та підрозділ університету прикрашає територію біля навчальних корпусів, адміністративних будівель новими зеленими насадженнями. Цього року в університеті розбито алею, де висадили дерева  студенти – іноземні громадяни.