У рамках заходу «Сузір’я професій», який проводився Харківським обласним центром зайнятості у місті Первомайський Харківської області, завідувач кафедри конституційного і міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Микола Марчук зустрівся з учнями шкіл міста Первомайський та Первомайського району.

Він розповів про професію поліцейського, перспективи розвитку особистості поліцейського та важливість цієї професії для суспільства. Також Микола Іванович роз’яснив школярам особливості вступу до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання Міністерства внутрішніх справ України та правила прийому до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2018 році.