У Харківському національному університеті внутрішніх справ буде проведено творчий конкурс «Шевченківські читання – 2018» на кращого декламатора творів Тараса Григоровича Шевченка серед курсантів, студентів, слухачів магістратури та інституту післядипломної освіти.

Захід приурочено до 204-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та вшанування його творчої спадщини. Головною метою є виховання в молодого покоління поваги до мови, культури і традицій свого народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу.

Конкурс буде складатися з двох турів де головними критеріями оцінювання учасників буде художній рівень виконавчої майстерності, рівень сценічної культури, логічне мовлення та чітка дикція.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у творчому конкурсі «Шевченківські читання – 2018».