Слухачі магістратури, курсанти, студенти та науково-педагогічний склад університету взяли участь у регіональному семінарі «Україна–НАТО: формула безпеки».

Метою семінарів є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на підвищення рівня обізнаності населення.

На заході були присутні представник Президента у Верховній Раді України Ірина Луценко, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, голова постійної делегації України в Парламентську асамблею НАТО Ірина Фріз, ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Віль Бакіров, студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, студенти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та інші.