Старший викладач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, підполковник міліції  Василь Корнієнко зустрівся із учнями та педагогічним колективом Безлюдівського юридичного ліцею ім. І.Я. Підкопая та прочитав лекцію на тему: «Професійні орієнтири – мир та безпека громадян». Він розповів молоді про свій досвід участі у міжнародній операції Організації Об’єднаних Націй з підтримки миру та безпеки у африканській республіці Південний Судан і підкреслив, що керівництво місії ООН у Південному Судані неодноразово відзначало високий професійний рівень українського миротворчого контингенту, особливо в умовах бойових дій.

Також під час зустрічі Василь Корнієнко розповів майбутнім випускникам ліцею про умови вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ та відповів на запитання юнаків та дівчат.