Виходить друком новий журнал «Право.ua (Law.ua)». Це науково-практичне видання з проблем конституційного, цивільного, кримінального, екологічного та інших галузей права. Його засновниками є Харківський національний університет внутрішніх справ, Кримінологічна асоціація України, Міжрегіональна академія управління персоналом, Західно-регіональна асоціація клубів ЮНЕСКО, Національна академія правових наук України та Міністерство юстиції України.

Головою редакційної ради видання є доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України, радник ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Бандурка, заступником голови ради – заслужений юрист України, доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної академії правових наук України, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Гусаров.

Журнал друкується за ухвалою Вченої Ради Харківського національного університету внутрішніх справ та виходитиме 6 разів на рік.

Шановні науковці, надсилайте свої матеріали до редакції журналу для їх публікації!