Напередодні Міжнародного жіночого дня – 8 Березня у Харківському національному університеті внутрішніх справ стало доброю традицією проводити конкурс «Міс чарівна першокурсниця». У ньому візьмуть участь представниці прекрасної статі від усіх факультетів та навчально-наукового інституту університету. Представляємо вашій увазі претенденток на перемогу у цьогорічному конкурсі:

Анастасія Гук  – навчально-науковий інститут підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції;

Ірина Порохня  – факультет з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей;

Ірина Марунько – факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства;

Анна Трофименко –  факультет підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми;

Катерина Мазур – факультет права та масових комунікацій.

Святкове шоу відбудеться 6 березня.