Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з   Харківською державною науковою бібліотекою  ім. В. Г. Короленка презентували першокурсникам біографічну відеолекцію про видатних науковців Харкова.

Під час заходу курсанти дізналися,  що м. Харків є одним з найбільш відомих центрів науки та освіти України, який подарував людству багато постатей зі світовими іменами. На їхню честь  названо вулиці, площі, історичні споруди та меморіальні комплекси, вищі заклади освіти та науково-дослідні інститути. Університетській молоді розповіли про наукову спадщину трьох нобелевських лауреатів   Л.Д. Ландау,   І. І. Мечнікова  та С. С. Кузнеца, а також про цілу плеяду інших відомих науковців, серед яких М. П. Барабашов, А. К. Вальтер, О. М. Бекетов та ін.

Наприкінці лекції юнаки і дівчата ознайомилися з книжково-ілюстративною експозицією.